| GTADeva a întrebat:

Salutare tuturor, am o problema cu niste colege de clasa...

Totul a inceput cand s-au mutat in clasa noastra(apropo am 12 ani)si s-au "indragostit" de un baiat dintr-o alta clasa...
Ok dupa ceva timp am descoperit si le-am zis(ne vrand sa pun cuiva "secretul' lor)ele m-au loat la intrebari daca stiu ceva de el,si tot asa,nu ma lasau in pace pana cand le-am spus unde saa(mincuna*).La sfarsitul anului eu ma mutam la o alta scoala,impreuna cu acel baiat, si ele mi-au spus ca l-au cautat prin tot orasul si ca nu l-au gasit, de abia am reusit sa ma scap de ele spunandu-le ca am sa-i fac poze si sa le trimit si lor cateva.....In vara am avuzit ca una dintre ele a incercat sa sara de la balcon ca nu o lasa la aceias scoala cu acel baiat,iar acum ma innebunesc cu poze, numere de telefon si adrese, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| IriiDY a răspuns:

Crazy bitches laughing
Le zici ca nu vrei sa mai ai nimic de a face cu ele, sau inventezi o minciuna de genul "nu il mai vad" sau. thinking pur si simplu le ignori si isi vor da seama ca nu vrei sa mai vb cu ele. happy

5 răspunsuri:
| DraaaagooooS a răspuns:

Scuze de raspuns am ff multi nervi o sa zic cv... probabil multi ma injurati(FUTELE tu ca sa se potoleasca li s-a urcat hormoni la cap la 12ani) Futele tata dale la mure

| GTADeva explică (pentru DraaaagooooS):

Eu nu te injur, ba chiar am cazut de pe scaun cand am citit...e un adevar

| Iridinvest a răspuns:

Cand le vezi ignora-le, schimba-ti nr de tel si id!

| ZambeteKidd a răspuns:

Pai eu nu le-as raspunde si din partea mea ar putea sa se spanzure cu ce ai fi tu de vina laughing. Sper ca ti-am fost de folos.

| nika27 a răspuns:

Incearca sa nu le raspunzi la mesaje si sa le ignori.Nu cred ca daca o sa le minti o sa rezolve ceva, mai bine dai toate cartile pe fata.