| Cardaucq a întrebat:

Salutare tuturor,
De pe data de 3 Septembrie sunt îndrăgostită nebunește de un baiat de la mine din clasa. Mi-a fost rusine săi spun ca îliubesc fiindcă atunci avea o iubita apoi in Decembrie sau despărțit si nu i-am spus.
Apoi cu 2 săptămâni in urma i-am spus dar a fost prea târziu deoarece in 5 zile și-a gasit o noua iubita.
Puteți să-mi Spune-ți va rog ce sa fac ca săi despart sau ca el sa ma iubească pe mine?!
( in orce caz sunt fata ????????????)
Ajutor! Funda!????????????

5 răspunsuri:
| Fleiby a răspuns:

Ce fuckboy, are o alta iubita in 5 zile. Eu zic sa uiti de el daca iti place doar pentru ca arata bine.

| Cardaucq explică (pentru Fleiby):

Nu in 5 zile in 2 luni?

| Fleiby a răspuns:

Ce fuckboy, schimba iubitele ca pe sosete. Eu zic sa-l uiti daca iti place de el doar pentru ca arata bine.

| Cardaucq explică (pentru Fleiby):

Si nu nu le schimba ca pe șosete. Si dacă le schimba nu e problema ta. Nu pot si nu vreau să-l uit cea mai frumoasa fata din clasa trebuie sa se îndrăgostească de cel mai frumos baiat din clasa!?

| Cardaucq explică:

...(in orce caz sunt fata!)?