| ksuper31 a întrebat:

Salutari TPU! Se apropie banchetul pentru clasa a 8-a si eu nu stiu cu ce sa ma imbrac.Si asta nu este singura problema...nici nu dansez nu stiu.Nu am dansat in viata mea(doar la caterinca).Am nevoie de ajutor cu ambele probleme.
Multumesc!

P.S: As vrea sa stiu daca si voi ati trecut prin asa ceva si ce ati facut.

4 răspunsuri:
| AndreeaCMD19 a răspuns:

Ei bine, cu dansul, nu stiu exact ce sa iti spun. poti ruga o prietena sa te ajute cu cativa pasi de dans sau ceva in genu. In schimb, in cfeea ce priveste imbracamintea, nu este asa greu. Depinde in primul rand de culoarea cu care iti sta mai bine. Dupa ce hotarasti asta, iti alegi un moedel de rochie care sa iti avantajeze corpul, daca ai o oarecare silueta formata, ti-ar sta bine cu aproximativ toate modelele. Cauta pe net modele de rochii scurte pentru banchet sigur gasesti acolo si ceva care sa iti placa.

| Doηηa a răspuns (pentru AndreeaCMD19):

Cred că e băiat...

| Doηηa a răspuns (pentru AndreeaCMD19):

Păi,te îmbraci la costum ( dacă ai facebook poți căuta pagina "Gentlemen's Club" de acolo te poți inspira la alegerea costumului.
Iar cu dansul nu e foarte greu, totul vine de la sine, e imposibil să nu ști să te miști + că nu este obligatoriu să dansezi.Și eu am banchetul de clasa aVIII-a și nu știu sigur dacă o să dansez, nu e genul meu dar, o să fac tot posibilul. laughing
Baftă la examene! happy

| ksuper31 explică (pentru AndreeaCMD19):

Sunt baiat.laughing Cred ca trebuia sa specific. laughing