| BaNuStiuCeCautAici a întrebat:

Saluut!
Cred ca ma place un tip. Eu sunt foarte confuza. Abia daca putem sa vorbim face to face, insa prin mesaje vorbim aproape zilnic. Ideea e ca f2f suntem cringe si mdea... nu ne prea puteam exprima. Astazi mi-am luat inima in dinti si am mers la el (era impreuna cu un prieten) si am inceput sa ii vorbesc, aproape singura. El nici nu se uita la mine, se uita in gol, dar parca nu voia sa plec. Cum puteti explica acest comportament?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi, na... era și prietenul lui de față.
Probabil de aceea.
Încearcă „să-l prinzi" când e singur și spune-i tot ce ai chef.
Dacă și atunci se uită-n gol, arde-i o palmă ca să-și revină.

| BaNuStiuCeCautAici explică (pentru anonim_4396):

Îmi place cum gândești? Crezi că prietenul o fi de vina, deci?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BaNuStiuCeCautAici):

Băieții se dau cocoși atunci când sunt de față alți băieți.
Între patru ochi sunt (mai) altfel.

| BaNuStiuCeCautAici explică (pentru anonim_4396):

Oh, ok, mersi?