| cosmy_7533 a întrebat:

Se merge marti la scoala?

Răspuns Câştigător
| Mălinuşaaa a răspuns:

Heii Cosmy kiss Hrisots a inviat big hug Nu miercuri se merge la scoala. sper ca te-am ajutat tongue Paste fericitt kiss

8 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Nu. Miercuri incepem scoala.

| abubusd a răspuns:

Nu. Am citit ieri pe mediafax.ro ca ministrul a semnat un decret prin care vacanta se prelungeste pana marti.

| laviniaB a răspuns:

Nu din fericire pentru toti elvii martie nu se merge la scoalabig grin

| deeutzy a răspuns:

Miercuri incepem scoala

| Dianna_7625 a răspuns:

Miercuri incepe scoala deoarece a mai aprobat ministerul o zii adica miercuri... dar poti merge de joi... ca si mine laughing

| bogdan8907 a răspuns:

Din pacate nu

| Capriciosa a răspuns:

Nu, s-a dat anunt in ziar si este valabil pentru toata tara.big grin

| Teodor555 a răspuns:

Nu ma, miercuri incepem big grin