| emma_5969 a întrebat:

Marti 26 se merge la scoala?

Răspuns Câştigător
| Cherry56 a răspuns:

Nu,miercuri venim la scoala :) http://www.edu.ro/index.php/pressrel/15131

9 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Din cate am auzit de la colegii mei si de la radio vom incepe miercuri scoala... yyyyyyyaaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyy \m/

| Diddy a răspuns:

Marti nu se merge la scoala!
Doar miercuri, 27. happy

| blackrose7911 a răspuns:

De fapt mergem miercuri 27 aprilie, am auzit la stiri...

| Florin a răspuns:

NU,miercuri se merge la scoala, funda!

| Cici4Mici a răspuns:

Eu marti ma duc la scoala as ne-a zis diriga.Pa,pa.Sper ca te-am ajutat.

| JuLLiaN a răspuns:

A anuntat ministrul Invatamantului la TV ca o sa incepem doar miercuri... funda?

| AngiiiBlake a răspuns:

Miercuri, 27.

| AIPS a răspuns:

Pai am auzit ca mergem de miercuri!star

| Dianaa14 a răspuns:

Ministrul a zis ca nu! Mai bine ai intra pe realitatea.ro si gasesti acolo! Sper ca te-am ajutat :*