| DJSkillzPhiladelphia76ers a întrebat:

Sincer sa va spun nu inteleg manelele deloc nu au un mesaj clar nimic sunt niste tampenii de mel sincer sa va spun asta e parerea mea sunt asa ascultate dar nu le inteleg am incercat sa asc 1 da nu rezist macar 1 seclaughing) astept 1 raspuns dar nu postati intrebari puerile...

Răspuns Câştigător
| Isabellaღ a răspuns:

Pfff... le urasc.Nu vreau sa ii jignesc pe cei care asculta dar nu le suport.Si sunt de acord cu tine, pur si simplu is niste cocalari care se dau in spectacol. Dar sa iti spun ceva...prosti is aia care le asculta ca cei care le canta castiga bine(desi si ei sunt niste tampiti). Nu stiu ce sa mai cred. Dar hai sa lasam oamenii sa faca ce vor, ce ne pasa nouawinking

5 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Nu inteleg postarea ta(caci intrebare nu e), sincer sa-ti spun, nu ai folosit niciun semn de punctuatie.

| Angiutssa a răspuns:

Tu esti frate cu mine?

| Bubbleh a răspuns:

Sunt oribile ai dreptate, nici eu nu le suport laughinglaughing Asta e, fiecare are gusturi diferitewinking

| DJSkillzPhiladelphia76ers explică:

Bine asa xDxD

| DJSkillzPhiladelphia76ers explică:

Am scris si intrebarea in graba greseala mea intrebarea e CARE ESTE MESAJUL ACESTOR MELODII?