| AvalohAlyn a întrebat:

Sincer,serios vorbesc! Mi s-a zis mereu ca sunt simpatic,am fost mai slab de atat, adica am fost foarte slab cand eram pana in 14 ani, m-am ingrasat de la niste idioate de pastile antidepresive.Deci intrebarea e ca daca sunt simpatic, nu neaparat frumos de ce nu am iubita si nu sunt apreciat?sad

Răspuns Câştigător
| euAdelina a răspuns:

Cauta sa faci ceva ca sa fi apreciat, fa ceva special pentru o persoana speciala si multumeste-te cu aprecierea familiei si a celor care te cunosc cu adevarat, nu cauta aprecierea simpatiei de unde se cere frumusete, fa lucruri speciale celor dragi, surprize placute si lucruri frumoase, daca tu consideri ca nu esti frumos de ce cauti sa te aprecieze cei care apreciaza frumusetia? Fa si tu lucruri simpatice si de apreciat pentru cei care crezi ca te vor aprecia si care ii apreciezi. Nu cauta aprecierea in locul in care nu o vei primi!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca nu incerci.Te-ai inchis in carapacea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I love that Teddy Bear love struck