| LoveForShania a întrebat:

Sincer, simtiti criza? Daca da, cat de tare?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu o duc bine, si o sa fie mult mai bine peste cateva luni.

| ionuutzuu a răspuns:

Da, foarte tare incat nu-mi pot lua racire pe apa la noul procesor hexacore sad

| Annellise a răspuns:

Hi, eu una cred ca aceasta criza o simti sau nu in functie de gandirea ta psihologica. Daca gandesti pozitiv, si crezi ca, criza a trecut atunci este perfect. Daca te gandesti toata ziua : vay e criza, ce ma fac, e criza! atunci vei avea doar multe ganduri negative si chiar te va afecta mai mult decat iti poti imagina. Totul porneste de la gandirea ta, este o chestie psihologica, asa cred euhappy Eu una gandesc ca, criza a trecut si nu ma afecteaza si este foarte bine happy Hi hi, sa ai o zi buna happy pup :*

| mgtow a răspuns (pentru Annellise):

Cunosti legea atractiei, se vede.

| Annellise a răspuns (pentru mgtow):

Ehh...laughing multumesc multumec! O voi lua ca pe un lucru bun happy, compliment chiar big grin
Multumesc frumos de apreciere happy o zi buna Spetznaz! :*

| MissxD a răspuns:

Da... am simtit-o luna trecuta cand am primit o suma mai mare de bani de la o ruda si dupa 2 saptamani ma intrebam cum de i-am cheltuit asa de repede... ca nu am cumparat chiar cine stie ce big grin dar am cheltuit si pe mancare de exemplu si in general simt criza chiar in familie, cand parintii sunt foarte economi big grin Deci: da, simt criza destul de tare laughing si as vrea sa se duca de tot straight face

| Helper004 a răspuns:

Da, eu o simt dar nu ff tare. Tu?happy

Răspuns utilizator avertizat
| lisslaura a răspuns:

Dai funda?
\