| SWΔG a întrebat:

Sora mea are 12 ani... OOFF si are si ea un prieten de varsta ei e frumos are note bune,are parinti, dar cel mai rau fumeaza si se drogheaza.I-am spus sa inceteze,, relatia,, dar nu ma ascultat si spune ca nu o va molipsi.De ce fac asta acel copil, m-am speriat cand am auzit.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Prea multe lucruri nu poti face! Cel mult poti vorbi cu parintii tai.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Droguri la 12 ani? wtf?

| IngerCazator a răspuns (pentru suntserios):

Daca te miri ca la 12 ani se droghiaza ce zici de colegul meu care a inceput la 10 ani?