| Mdll966 a întrebat:

Sora mea in varsta de 18 ani, este in clasa a XII-a si ar vrea sa urmeze o facultate in Mexic.Cunoaste fff bine limba spaniola si ar dori sa urmeze facultatea de Drept.Bineinteles,daca va face facultatea in Mexic, ar dori sa ramana acolo. Ce o sfatuiti? Este o alegere buna? Stiti, din intamplare niste facultati bune din Mexic? MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Daca stie spaniola de ce nu merge in Spania?laughingsi vrea tocmai in mexic.mexicanii fug din tara in sua si noi mergem al ei?laughing

| Floris83 a răspuns:

păi cei din Mexic emigrează în state, și noi romănii să-i colonizăm pe ei! Acolo traficul de stupefiante se lasă cu omoruri și din partea civilă și din cea polițienească, e o țară, eu n-o recomand! limba engleză are căutare peste tot, și în emirate, și în europa, în toată lumea, acum se trăieste mai bine în Australia!