| abramovich a întrebat:

Spuneti-mi va rog frumos care e deosebirea dintre Valori personale si Valori general umane cum le deosebim am de realizat un exercitiu si nu prea inteleg conditia.

3 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Valorile personale reprezinta calitatile unei persoane, iar valorile generale umane, reprezinta umanitatea in general cu calitatile si defectele ei.

Succes!

| abramovich explică (pentru Lumine):

De exemplu...

| Lumine a răspuns (pentru abramovich):

Valori personale : Inteligent,frumos, carismatic, perspicace etc...
Valori umane/generale : aici depinde cum este vazuta omenirea, in context...

Succes!