| MirelaTeodora78 a întrebat:

Ştie cineva dacă sunt şanse ca vineri (31 august) să fie gata buletinul meu (am fost să îl fac în data de 21 august), ținând cont că sunt din Piteşti?
Întreb pentru că pe 2 septembrie merg la mare şi trebuie să iau pe tren certificatul de naştere sau buletinul.
Mulțumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Kerre a răspuns:

Sunt sanse sa fie gata pana atunci.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine roaga-i sa-ti dea o adeverinta provizorie.E cam repede sa-l elibereze pana atunci.

| FruttiFresh300 a răspuns:

Buletinul iese in 10 zile lucratoare, deci va fi gata.
Eu l-am scos dupa 7 zile si stau intr-un oras mult mai mare decat Pitesti. Deci ai toate sansele sa-ti fie gata buletinul deja. Mergi si intreaba.