| PsyhoChild a întrebat:

Sunt baiat si am 14 ani.
Este corect sa ma epilez in zona intima de la varsta asta? Toti baietii de la mine din clasa au facut asta numai eu nu.Am parul de 1-2 cm si nu ma prea deranjeaza dar transpir mult in zona aia.
Deci voi la ce varsta v-ati epilat prima data si cum ati facut-o? Am la indemana doar bic, aparat de ras gillette laughing)

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Daca nu te incomodeaza si nu se vede nu te epila.Dar daca simti nevoia si consideri ca este mai igienic poti sa te faci cu aparat de de ras sau alte...

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E fix problema ta daca te epilezi sau nu. Te epilezi daca vrei, nu ca o fac si altii.
Eventual cand o sa ai o prietena cu care o sa devii ceva mai intim, pana atunci daca nu te deranjeaza parul n-ai de ce.

| PsyhoChild explică:

Nu.ei au spus toti asta.de ce esti userul anului daca nu raspunzi la intrebare?

| missfatadelatara a răspuns (pentru PsyhoChild):

E degeaba userul anului.

| suntserios a răspuns (pentru PsyhoChild):

Sunt userul anului ca m ati votat voi...
Raspund la intrebari, dar la ale care nu sunt puse la misto.

O intrebare a unui copil despre cum vrea el sa isi tunda puta ca sa intre in cercul de puztotunsi de la scoala nu cred ca necesita asa multa seriozitate.

De altfel raspunsul pe care l ai ales tu castigator a fost extrem de lamuritor. Cu alte cuvinte ti a zis.

Rade te sau nu.
Cu lama sau cu altceva.

Pe scurt fix cuvintele din intrebarea ta.

| PsyhoChild explică (pentru suntserios):

Eu nu te-am votat.si daca sunt copil ce? tu nu ai fost copil? sau la 14 ani gata erai deja matur, aveai salariu si alte lucruri de adulti.am ales acel raspuns castigator fiindca el a raspuns la intrebarea mea cum se cuvine si nu s-a ras de mine cum ai facut tu.

| suntserios a răspuns (pentru PsyhoChild):

Mare pacat ca nu m ai votat. ai pierdut ocazia de acum