| VladCosmin007 a întrebat:

Sunt cu fosta mea gagica in aceeasi clasa, nu vorbim nimic unul cu altul a fost decizia mea asta iar ea a zis ca nu o sa ma caute sa vada cum imi mai merge si chestii din astea(i-am spus ca noi doi nu o sa mai vorbim nimic niciodata). Iar dupa 2 saptamani dupa ce i-am spus asta a inceput sa se uite pe mine pe ascuns(imi spun prietenii asta) si o mai vad si eu din cand in cand, eram in curtea liceului si ii aratasem unui prieten o poza cu fotbalul si era si ea langa si a bagat capu sa se uite in telefonul meu si am luat telefonul repede, vorbeste despre mine pe la spate iar eu nu o bag in seama fiindca ea se asteapta sa ma duc la ea s-o cert ca vorbeste despre mine iar eu stiu ca ii fac mai mult rau daca nu ii raspund cu aceeasi moneda. E adevarata vorba aia indiferenta ucide... pentru ca si ea a fost indiferenta cu mine cand era gagica mea asa sunt si eu acum cu ea.

Daca ma duc la ea si ii spun:hai sa nu mai stam certati si sa fim prieteni buni, ea o sa zica 100% DA, vreau sa fim prieteni, iar eu sa ii zic dupa aia: am glumit eu sunt smecher n-am prietenie cu orice fraier si plec, ce sentiment o sa aiba? O s-o rup mai rau daca ii zic chestia asta

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce replica penibila, mai bine taci ca te si faci de ras dupa

| munteanuionvictor a răspuns (pentru Adry05):

Ai dreptate, e penibil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Bine zis.
Pana si daca se rahateaza pe un ziar si il arunca pe geam la ea nu e asa de penibil pe cat replica lui de 2 bani de pe Junimea laughing

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai bine il lasam s-o zica, poate asa realiza si fata aia ce mare "pierdere" are si trecea mai usor peste.

| SilentRain a răspuns:

Nu fii rau, mai bine o ignori in continuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce ai mai fost cu ea si ii mai zici si asta rolling on the floor
Daca ea a fost indiferenta in relatie, DA, merita sa o răsplătești cu aceeasi monedă! Dar doar atat, nu mai mult! Nu fi magarwinking

| IoanaRoman09 a răspuns:

Indiferent de cat ti-a gresit ar fi nasol frate sa te duci sa-i spui ultima parte... poate ea mai tine la tine

| Deliaaa2003 a răspuns:

Mi se pare ca esti foarte imatur daca faci gestul asta de nimic laughing)) in ce lume traim? Ai terminat o cu ea, o lasi in pace.Din punctul mei de vedere aceste glume de prost gust nu si au rostul.