| Raul01 a întrebat:

Sunt gay? Chiar nu stiu ce sa mai cred despre mine. Este adevarat ca imi place mai mult sa stau cu fetele decat cu baietii, cu ele ma simt mai in largul meu si toti baietii imi zic ca sunt gay din cauza asta. Pe mine nu ma atrag nici barbatii, dar nici femeile. Nu stiu ce sa cred despre mine ma simt ca un ratat... Daca conteaza, am 14 ani. Aaaa si nici nu am aspect feminin...sunt inalt (1.85), putin plinut, dar nu am aspect de fata

17 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Desi stai mult cu fetele,ele nu te atrag deoarece esti inca mic de varsta
Asta nu inseamna sa fii gay
Nu-i baga in seama pe baieti, le este ciuda...
funda?

bafta
pa, pa

| Miina a răspuns:

Nu.
Nu cred ca daca stai cu fetele esti gay.raised eyebrows
Adica toata vara am stat aproape numai cu baieti.asta inseamna ca.s lesbi?laughing
Nu trebuie sa te iei dupa totibatting eyelashes.
Bye.

| ascovit a răspuns:

Doar din cauza ca te intelegi mai bine cu fetele si te simti mai in largul tau asta nu inseamna ca esti gay. Insa poate face cu siguranta pe alti baieti sa fie gelosi pe tine si de unde sa te si tachineze. Spui ca nu te atrage nici femeile nici barbatii? surprise Ai 14 ani, poate ar trebui sa te atraga baietii sau fetelelaughing. Glm oh go on. Insa esti mai micut thinking Ai putea totusi daca te ingrijoreaza atat de mult o vizita l un psiholog :-). Nu este o rusine. :-) Si chiar te poate ajuta >big grin

| Amalia a răspuns:

Nu esti gay.Te asigur. Faptul ca te inteltegi mai bine cu fetele nu inseamna nimic.Asta inseamna ca esti foarte comunicativ, social.etc. Decii nu esti Gay.dar mai e timp sa iti dai seama daca iti plac fetele sau baietii.

Succes!

| superDezastrul a răspuns:

Pai sa fii gay inseamna sa iti placa baietii.dar daca tu stai cu fetele nu inseamna ca esti gay, probabil prietenii tai sunt invidiosi pe tine si nu vor decat sa te faca sa te simti prost. nu ii baga in seama.bafta

| slam a răspuns:

Bravo tie ca stai cu fetele! Asa inveti cum sa tratezi o femeie cum trebuie, sa se simta bine langa tine, stii sa o intelegi.
Respect!

| Deyutza a răspuns:

Tu te gandestila ce intrebi? logic ar fi ca daca stai cu baietii estigay! dat tu stai cu fetele deci eshi perfect normal. a fii gay inseamna a avea o atractzie spre baieti. cu siguranta ca lor li se pare cidat, dar nu trebuie sai iei in seama!

| Ododododo a răspuns:

Nu e adevarat si eu stau foarte mult cu fetele si asa fac idiotii de baieti din clasa mea dar asta se datoreaza invidiei deoarece ei se apropie de fete doar prin idioteni le trag palme peste fund le baga capul la P**** si de asta sunt ei gelosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu urasc femeile dar asta nu inseamna ca iubesc barbati

Fete din clasa mea tot zic daca m-am indrogostit cea ce ma inerveasa da ca si tu esti asa bv femeile is scarboase

| lyaa a răspuns:

Nu, nu inseamna ca esti gay, cunosc multi baietii care se inteleg mai bine cu fetele happy. asta nu inseamna ca esti gaywinkingbatting eyelashes

| edissss a răspuns:

Inseamna ca esti un **** la 14 ani nu ai avut nici o gagica inseamna ca esti un fatalau prost

| cgkil98 a răspuns:

Si eu sut bi ..si am trecut prin aceiasi situatie daca vrei te pot ajuta sa treci peste situatie si sa gasesti raspunsuri

| borjeaux a răspuns:

Nu,si eu sunt fix in aceeasi situatie dar nu-mi pasa de ce spun prostii sau handicapatii care zic cas gay...dar poate
ei sunt gay cine stielaughing

| legarconquipeutrireetpleurer a răspuns:

Copile, daca stai doar cu fetele, nu inseamna ca esti gay... Fii linistit, incearca sa ai mai multa incredere in tine si curaj! Cunosc gay care umbla numai cu baieti...Este o chestiune atat de complicata orientarea sexualahappy Important este ca, indiferent de situatie, sa ai incredere in tinehappy MULT SUCCES!

| bogdan_2877 a răspuns:

Eu orkum sunt gay ma uit mereu dupa baieti stau cu fetele dar nu simt nimic pentru. ele daca asi alege sa stau cu un baiat care imi place si co fata asi alege baiatul. na pe la scoala ma uit mereu dupa baieti ma si atrag foarte mult dar nu stiu ce sa fac e un baiat frumos cred ca e a saptea sau a sasea care ma atrage foarte mult si nu stiu ce sa fac apropo eu am 11 ani. va rog sa ma ajutati sa-mi dati o idee despre ce sa-i spun.

| bogdan_2877 a răspuns:

Eu sunt gay am 11 ani ma uit mereu dupa baieti stau si cu fetele dar nu simt nimic pentru. ele nu ma atrag deloc daca puteti sa ma ajutati sa ii spun unui baiat de 12-13 ani cam asa are ca il iubesc umbla mereu cu un baiat datr el e foarte frumos si nu stiu cum sa-i spun. o fata mi-a zis ca ii place de mine eu i-am zis ca mie nu-mi place de ea ca e urata mie imi par toate fetele urate. dar sa-mi spuneti cum sa-i zic acelui baiat ca simt ceva pentru. el. va rog mult sa-mi spuneti

| cgkil98 a răspuns (pentru bogdan_2877):

Uite eu am 16 si sunt bi so... cred ca te pot ajuta sa te lamurestihappy