| anonymus63 a întrebat:

Sunt indragostita de profesorul meu de desea, care cred ca ma simpatizeaza dar nimic mai mult. Nu stiu ce sa fac. Am nevoie de ajutor urgent maine m-a rugat sa-l ajut la un proiect pentru scoala.

Răspuns Câştigător
| rechinosu a răspuns:

Nu crezi ca e cam mult, nu lasa ca o ratacire de moment sa-ti distruga increderea in tine.nu este etic si nici moral, parerea mea.

3 răspunsuri:
| C1p1 a răspuns:

Iti plac astia mari a? sau alea mari? smug>:

| cretzulycy a răspuns:

De un profesor?:O mai bine las-o balta...

| roxxy_9199 a răspuns:

Pai parerea mea e ca ar trebui sa te gandesti si la varsta.sa nu fie cu foarte mult mai mare ca tine...gandeste`te la cum ti-ar fi tie mai bine, ai grija sa nu regreti dupa:*