| anonim_4396 a întrebat:

Sunt intr-o situatie stupida, nu pot sa-i zic lu tatal meu tata...nu i-am zis niiodata asa, doar cateva ori prin mesaje, am deja 14 ani, mentionez ca el de mica nu a fost langa mine si a aparut la 12 ani jumate.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spune-i ca in curand vei merge si la scoala si ca te vei stradui sa inveti sa scrii.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Zii cum vrei, important e sa aveti o relatie buna.

| AlexandraColar a răspuns:

Tatal tau e posibil sa-ti fie tata vitreg, nu-i nimica

| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns (pentru AlexandraColar):

E tata meu, noi nu traim impreun, el are alta sotie. Dupa 12 ani a aparut si inca nu credea ca sunt fica lui dar eu ii saman lui.A facut testul DNC ca sa se convinga ca sunt fica lui, rezultatele au fost 99.9%

| Beowolf23 a răspuns:

Spune-i "mama".