| SweetSacrifice a întrebat:

Sunt la filologie.Nu stiu ce vreau in viitor.Pentru mine conteaza sa am o slujba care sa aduca multi bani. Asta e ideea.Ma gandeam intr-un timp sa urmez facultatea de informatica,dar deoarece sunt la profilul acesta e imposibil,nu? Off...Ce meserii aduc multi bani? Nu medicina, ca acolo chiar nu vreau.

Răspuns Câştigător
| moegie0dattebayo a răspuns:

Tu faci misto de mine. Nu cred ca cineva cu gusturile tale in materie de muzica nu stie unde sa puna cratima in "ma.ta", chiar nu cred. straight face

9 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Ce plictisitori sunt oamenii care aleg meseriile după salariu. sad

| SweetSacrifice explică (pentru Polaris):

Ce plictisitor te-a facut mata...

| SweetSacrifice explică (pentru Polaris):

Nu,mata.

| Polaris a răspuns (pentru SweetSacrifice):

"Măta" are cratimă, mă. Vrei să spui M-ăta.

| moegie0dattebayo a răspuns (pentru Polaris):

Ai ma, frumosule, grija de cine te iei, dumbass! "M-ata" nu are cratima unde ti se scoala tie.

| moegie0dattebayo a răspuns (pentru Polaris):

Tu faci misto de mine. Nu cred ca cineva cu gusturile tale in materie de muzica nu stie unde sa puna cratima in "ma.ta", chiar nu cred. straight face

| jrockfreak a răspuns:

Traducatorii sunt platiti destul de bine. big grin In comparatie cu alte meserii "de filo". La ghizii turistici sau stewardesele. Si eu sunt la filologie si deja m-am pus in tema cu chestiile astea.winking