| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU
Am o intrebare:
La ce profil trebuie sa dau ca sa ajung programator(Mate-Info)?
Funda

Răspuns Câştigător
| anonimguy3 a răspuns:

Dap.

| anonim_4396 explică (pentru anonimguy3):

Eram sigur big grin

| anonimguy3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Programarea si informatica tin de matematica si informatica deci normal tongue Daca vrei sa te faci programator vei invata mate si informatica cam cum bei apa vara...

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut mate info intensin info daca se poate

| Loser8299 a răspuns:

Nu prea conteaza ce faci in liceu.In liceu in 90% din cazuri faci doar cac*turi.Invata tu, de capu tau, si dupa mergi la automatica(doar pentru diploma, nici acolo nu faci mare lucru).

| DeusCorrupti a răspuns:

Mate info intensiv info.

| lupisor a răspuns:

Operator de calcul si tehnica de calcul tin de mate-info *spre exemplu- dar sunt si altele*

| alex291 a răspuns:

Reala.