| anonim_4396 a întrebat:

Sunt nou pe facebook si nu stiu cum sa procedez,cum imi pot gasi prietena, dupa care sa ma intalnesc cu ea?

3 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

"Search for whores"- click, tasteaza un nume, trimite-i cerere de prietenie, vorbeste cu ea despre mirosul banilor, dupa care meet'n'fvck.

| Robertyz a răspuns:

Domnu' facebook nu e site de matrimoniale. Daca vrei matrimoniale cauta pe okazii, sentimente sau alte panarame. Facebook este sa cunosti noi persoane cu care SOCIALIZEZI, pe care le CUNOSTI, cu virgula care poti face o CONVERSATIE, iar mai apoi poate, poate o sa cunosti pe cineva sa te intalnesti happy O zi frumoasa!

| jess179 a răspuns:

Cati ani ai?