| MasterCony a întrebat:

Sunt prost... exista leac pentru asa ceva?

Răspuns Câştigător
| mikey06982 a răspuns:

Nu vorbi asa, sunt sigura ca spui asta pentru ca ai facut sau ai spus ceva nepotrivit la locul nepotrivit.Nu vorbi asa, sunt sigura ca daca e asa cum am zis, se va rezolva
Bafta happy

| MasterCony explică (pentru mikey06982):

Daca vreimai multe funde putem sa vbm pe mess ID florin_casillias

| mikey06982 a răspuns (pentru MasterCony):

Mersi pentru funda happy

| MasterCony explică (pentru mikey06982):

Cp

14 răspunsuri:
| soby47 a răspuns:

La magazinul de animale gasesti un medicament foarte puternic. Ratitox parca se chemea, am luat si eu cateva guri si crede-ma efectul nu intarziat sa apara. Ti-l recomand cu incredere. funda? Da da funda inainte sa iei medicamentul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...stupiditatea rasei umane este infinita!

| Vix999 a răspuns:

Nu. Imi pare rau. Dar daca te face sa te simti mai bine mai sunt o gramada ca tine. De fapt..rasa voastra e intr-o continua expansiune (asta inseamna crestere) laughing)

| Spiin a răspuns (pentru Vix999):

laughing)))))) auzi, expansiune

| Cristian0884df11 a răspuns:

NU cred deci vrei niste lanturilaughing si grija ca creanga de la copac sa fie groasa ca alfel se rupe si nu mai mergehappy

| denideni2000 a răspuns:

Dulce.moarte are dreptate

| rotwath123 a răspuns:

Adica ce ai facut xD ca leac de existat nu exista decat unu care e secret ( leacul este : doar tu poti sa repari asta)

| MasterCony explică:

Mmmmm,soara mea a postat in locul meuuuu.o omorrr! deci.nu`s prost.lol

| MasterCony explică:

Sora mea* offffff

| Berg_Alexx_1912 a răspuns:

Nu...din pacate nu.

| StefiiS a răspuns:

Da exista! Te dai cu capu de perete spui : sunt prost sunt prost! si iti revii ..doamne.laughing) sa mor eu. ce intrebari sunt astea?! Din pacate nu exista.