| ionutzzz7878 a întrebat:

Sunt un tip foarte gelos sad
e lunga povestea dar va zic direct
prietenei mele i s-a urcat la cap
stie ca e f fRumoasa si ca ma enervez si ma supar cand o claxoneaza candva sau se baga in seama si cateodata imi mai rade in fata nu stiu ce. cand ne certam si ma vede p undeva cica da bine ai venit repede dp mine ce vrei sa ma tii in lesa ai venit tu repede sa vezi ce baieti sunt sa nu se bagein seama si etc. deci mor numai pot acum e si frumos afara si va dati seama.
si mai mare pericolul
stiu ca ma iubeste dar nu stiu dc sunt asa.nu m-a inselat niciodata nu mi-a dat motive. dar nu stiu dc sunt asasad
sunt constient ca o pierd dar i s-a urcat mult tare la cap
cum sa o fac sa vada ca nu mai sunt chiar asa sa o fac sa isi puna niste intrebari : bai da asta nu mai vine repede dp mine? numai face ceva pentru mine?
pe scurt i s-a urcat la cap ca e frumoasa si ca sunt mort dupa ea. cum sa fac sa o fac p ea sa vada ca numai sunt catelu ei sa ma ia la misto
o iubesc fffffffffff mult si nu am multi bani asa. si mi-e teama sa nu se duca la unu cu bani cred ca d asta sunt asa sad
deci fetelor sau baietilor care au trecut prin asa ceva
cum sa fac sa vina tot ea asa la mine adica sa vada o schimbare. sa zica bai ia stai asa.
chiar daca nu stiu dk o sa pot ca mereu ii zic si o stresez vezi cf ai grija nu stiu ce. astept sfaturi
am innebunit de tot sad

2 răspunsuri:
| CosBin a răspuns:

Nu costa bani ceea ce trebuie sa ai tu. Se numeste atitudine. Trebuie sa ai o atitudine de barbat, nu esti catelul nimanui, esti BARBAT. Ai putea incerca sa fi indiferent o perioada, bag mana in foc ca o sa se gandeasca "poate si-a gasit pe alta", sau "ce e cu el" si indiferenta atragewinking. Scapa de gelozie, va incerca sa te faca gelos gen "m-am intalnit cu unu azi", ai putea sa ii arunci si tu o replica gen "aaa, am uitat sa iti zic, am gasit o tipa senzationala in parc, avem n lucruri in comun si poti continua in mai multe lucruri. Acuma depinde si in ce fel o spui, daca o spui cu siguranta in voce si atitudine va merge, daca nu, nu prea (fetele citesc ff bine baieti). Incearca sa ai mai multe fete pe langa tine, cu cat mai frumoase cu atat mai bine, o va face si pe ea usor geloasa chiar daca nu va recunoaste.

PS: Nu te supara, dar daca esti catelul ei, eu cred ca sta cu tine ca "manta de vreme rea", in special daca e si foarte buna. Daca esti catelul ei. In caz ca se desparte de tine sa nu faci prostia sa o suni sa ii dai sms-uri sau mai stiu eu. O intrebi, esti sigura? ea va spune ceva de genul " DA! DA! DA", tu, ah ok, bine pa, deja in momentul ala are un soc laughing! se astepta sa o pupi in 3 litere ca sa ramana.

Daca ii vei da sms-uri/telefoane si asa mai departe in caz ca ve-ti fi despartiti, este posibil sa se intoarca la tine sa te umileasca si in final, te va parasi din nou. (am mers ca departe cu sfaturile, poate iti vor folosi vrodata).

Indiferenta = atrage!

| agresor024056 a răspuns:

Daca esti gelos o sa te paraseasca.Nu mai fi si fi tare.N-o lasa sa te paraseasca asa usor.