| xoxo_9953 a întrebat:

Telefonu meu face figuri,mai exact bateria, l-am tinut la incarcat o seara intreaba, a 2 zis am umblat putin pe el ba mai am 2 lini, ba fac 2-3 poze si baterie descarcata,daca il las putin is revine baterie full, si daca mai umblu la fel, ce pot sa fac? daca schimb bateria va merge sigur? va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca il lasi mult cand e pe moarte (o noapte intreaga sa zicem) va ceda repede asa ca incarca-l pe timp de zi si te uiti la el cand se incarca si il scoti la timp asa te tine vreo 3 sau 4 zile. Fara sa umbli mult pe el.

| xoxo_9953 explică (pentru mgtow):

Pai il bag si in 2 min cica baterie full si el e mort

| mgtow a răspuns (pentru xoxo_9953):

Atunci merita sa schimbi bateria.

| licurici77 a răspuns:

Da neaparat trebuie schimbata bateria.si sigur o sa mearga cu o baterie noua