| anonim_4396 a întrebat:

Tocuri in clasa 11-a? Tocmai mi-am cumparat o pereche de pantofi cu toc de 7.insa am o oarecare retinere in a ii purta.as vrea sa stiu cate dintre voi poata tocuri big grin Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu? Am purtat tocuri in clasa a 11-a si nu numai. Diferenta era doar de cat de inalte erau tocurile. Atata timp cat esti fata si iti place asta nu vad nicio problema.

4 răspunsuri:
| Stefanistaaa a răspuns:

Prima data cand am purtat tocuri a fost in clasa a 8-a. Si de atunci, treptat am inceput sa port din ce in ce mai des. ( nu exagerate : 6/7/8 cm happy )
Tu daca esti in clasa a-11-a, nu vad nici o problema in a purta tocuri. happy Daca nu ai mai purtat pana acum, 7 cm s-ar putea sa-ti dea batai de cap. Exerseza prin casa pana te obisnuiesti. :*

| Xeniaa a răspuns:

Eu sunt clasa 10 si port tocuri.stiu la ce te referi. atunci cand ai tocuri ti se pare ca toata lumea se uita la tine.dar nu e asa ai doar impresia.Eu port tocuri dar mai rar nu ca nu imi plac dar ma misc mai greu cu tocuri si prefer cizmele de toamna.pup sper ca te-am ajutat. Fundita?:*

| oliviaaa a răspuns:

Acum sunt la moda ghetele dar si tocurile merg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am mai purtat tocuri pana acum.insa nu la scoala :-s