| anonim_4396 a întrebat:

Toti suntem la fel, dar diferiti!
Adica semanam foarte mult, dar ne si diferentiem prin anumite chestii cum ar fi: modul in care vorbim, ce ne place, hainele pe care le purtam, muzica pe care o ascultam etc!

Toti ne includem intr-o anumita categorie [asa cred eu]!
Adica cei care asculta rock sunt rockari [si nu ii deranjeaza sa ii faci rockari], dar de ce pentru cei care asculta manele e o jignire sa ii faci,, cocalari``!
Daca nu sunt `cocalari` atunci cum sunt?
Cum se numesc persoanele care asculta manele?

Cei care invata [tocesc] se numesc tocilari! Daca nu, cum se numesc?

Cei care st emotivi se numesc emo! Daca nu, atunci cum se numesc?laughing

Cele care st fitoase se mai numesc si pitipoance! Daca nu, cum se numesclaughing?

6 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Ma simt ofensat. lumea numa' de rockeri si manelisti a auzit?

| wolder a răspuns (pentru nesuferit):

Nu, stai linistit nu numai de asta am auzit!
Am auzit si de punk`istilaughing!
Si de multi altiitongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Şi dacă ascult şi rock şi manele,tocesc la şcoală, sunt emotivă şi fiţoasă cum mă numesc? Nu cred că trebuie să ne aruncăm într-o oală pe care punem o etichetă, iar aşa ne asemănăm. Fiecare e unic în felul lui şi asta nu-l face să fie ca un altul.

| wolder a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu si cum sa asculti rock si manele! Poate sa nu ai minte si sa te duci la spitalu 9!
Emotiva si fitoasa? Ce mai e asta? Nu ai cumlaughing
Gandeste-te si tu putin!

| anonim_4396 explică (pentru wolder):

Cine spune că nu am cum? Pot asculta câte genuri muzicale am chef şi să am stările în funcţie de situaţii (oameni). Gândeşte tu (şi nu puţin).

| wolder a răspuns (pentru anonim_4396):

Prost sa fii sa nu intelegi genurile!