| Your0sweet3dream01 a întrebat:

TPU, am nevoie de niste sfaturi deci trebuie sa-mi aleg o carte sa citesc dar nu prea stiu ce sa aleg crying dar niste carti interesante pentru ca nu prea ma dau in vant dupa carti plictisitoare happy ahh aveam sa uit {fundita*} ))

6 răspunsuri:
| Roxiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Goosebumps- sunt cele mai misto carti! mai ales : "necazuri mari ", "Zambeste si mori" si "sa devenim invizibili". Sun carti foarte interesante si sunt si de groaza...big grin Adcica nu te sperie dar iti da un sentiment ciudat laughing. Sunt foarte misto ti le recomand:*

| Your0sweet3dream01 explică (pentru Roxiiiiiiiiiiiii):

Mersi happy dar nu iubesc ce-i legat de groaza de cand sunt mica, adoram filmele horror si pe urma le visam o saptamana big grin

| Roxiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru Your0sweet3dream01):

Nu pot spune ca sunt de groaza... dar sunt foarte interesante:* dar daca nu iti plac nu te oblig sa le citesti. Mi-am at cu parerea:*

| Your0sweet3dream01 explică (pentru Roxiiiiiiiiiiiii):

Daca zici ca nu sunt de groaza e ok happy voi incepe sa citesc una din ele )) pai eu u am spus ca ma obligi, nici intr-un caz big grin si nici nu am avut ca intentie sa te supar. happy

| Roxiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru Your0sweet3dream01):

Nu m-ai suparat!:*:*:* Eu am crezut ca raspunsul pe care l-am dat nu l-am formulat atat de bine si te-ai cam suparat laughing:*:*: Imi cer scuze :*

| TraficantDeCocaCola a răspuns:

Eu citesc acum "Invitatia la vals" de Mihail Drumes este foarte interesanta dupa parerea mea. Funda?