| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Ma doare ingrozitor in partea stanga burta.crying Ma inteapa rau de tot incat numai pot sa respir indelungat si ma doare atat de rau incat nu ma pot ridica din pat. am mancat am luat Nurofen Forte! Ce ar trebui sa faC? HELP!

2 răspunsuri:
| vikingr a răspuns:

Poate sa fie pancreasul, du-te la farmacie si cumpara triferment(daca nu vrei sa mergi la un medic specialist).

| littlehim18 a răspuns:

Stiu eu ce sa faci nu-i asa ca simpti goala ei pai incearca sa mananci prune moi si dupa elibereazate la baie big grin