| burymeatmakeoutcreek a întrebat:

TPU va rog este urgent! Maine dau test, ieri am incercat sa invat degeaba nu retin nimic la fel si azi am acum o mica criza existentiala va rog ce sa fac?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai putea sa lasi netul si sa înveți

| burymeatmakeoutcreek explică (pentru suntserios):

Tu ce crezi ca am facut ieri si azi://// am zis clar ca nu retin

| PainTech a răspuns:

E clar ca nu o sa reti nimic din ce inveti daca lucrul respectiv nu iti place si nici nu te ajuta. Din pacate mare parte din scoala romaneasca se bazeaza pe memorarea datelor ca un papagal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te resemnezi...iar pentru următorul test cauți o metodă de învățare care să ți se potrivească. Fiecare om are un stil potrivit de învățare...