| anonim_4396 a întrebat:

Twitter sau fb? De ce? Cine ma poate convine sa incerc una din cele 2 retele de socializare primeste funda! Vreau sa stiu avantajele si dezavantajele.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Twiterul e cea mai mare prostie facuta vreodata pe internet, ce ne intereseaza pe noi tampeniile lumii care le pun intr-un format scris, iar facebookul stai sa adaugi lume in lista ta si daca nu ii bagi in seama stau ca ciorile pe sarma gardului. In concluzia mea cel mai bine e sa fi indiferent cu lumea si sa nu dai mult mura in gura pentru ca nu e bine deloc.

| cRistiNeL21989 a răspuns:

Facebook,este mult mai simplu de utilizat, ai acces la mii de aplicatii, il poti folosi si pe mobil foarte simplu, gasesti persoanele cunoscute, in cel mai scurt timphappy