| Dogariu_Antonia_2000 a întrebat:

Uitati, cea mai buna prietena a mea imi e BFF de un an, si suntem si colege, si ea statea in banca cu mine, apoi s-a mutat cu alta si m-au apucat geloziile(stiti cum e), si de proasta ce sunt i-am scris un bilet iar ea crede ca nu vreau sa mai fim BFF, si i-am zis ca nu-i adevarat, dar ea ma tot minte! Stiu ca mereu imi spunea una si facea alta, si tot nega ca ma minte! Si nu stiu, ce ar trebui sa fac, ca noi avem o prietenie cum nici nu v-ati imaginat!

Răspuns Câştigător
| MiyakoSaki a răspuns:

Spune-i ca ai facut o prostie,iar tu nu o crezi pe ea, fiindca este Bff si o cunosti, vorbeste cu ea despre chestia cu mutatul, spune-i ca nu ti-a picat chiar bine ca s-a mutat cu altcineva, iar tu nu vrei sa pierzi o prietena ca ea.happy

| Dogariu_Antonia_2000 explică (pentru MiyakoSaki):

Ms de sfat! happy Chiar o asa!

| MiyakoSaki a răspuns (pentru Dogariu_Antonia_2000):

Nu ai pentru ce happy