| Caty_8634 a întrebat:

Buna TPU.Cum pot sa scap de un baiat care nu ma lasa in pace de cateva saptamani? Ma place si tot zice ca vrea sa ne intalnim, dar eu nu vreau si nici nu'mi place de el.Tot ma streseaza cu poveti nemuritoare.Va rog ajutati-ma sa scapt cat ma repede de el.

4 răspunsuri:
| Izzaabellaa a răspuns:

il ignori, eu asa fcc.

| LawwraD a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa fii SINCERA. Spune-i ca pur si simplu nu vrei sa ai ceva cu el, ca e putin cam plictisitor, fara suparare.happy Descriei oarecum, cum arata cand face toate aceste chestii si isi va da seama >big grin

| Heath a răspuns:

Zi-i ca miroase a ceapa. Sau ca e prost...

| Hiroshi a răspuns:

Hm. n-ar fi bine sa ii spui asta in fata. Cel mai bine ar fi sa-l ignori, gen sa te pui invizibil pe mess pentru el sau sa nu ii raspunzi la telefon sub diferite pretexte, si o sa te lase in pace. O sa gaseasca alta fata. Eu asa am facut de cateva ori, si chiar a mers.
Sauuu ai putea sa ii spui ca ai prieten big grin