| anonim_4396 a întrebat:

Un om își pierde importantă fata de tine după ce te obține? După ce întreține relații intime?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Numai daca asta a fost intentia lui si tu i-ai cedat imediat.

| Wr3nch a răspuns:

Depinde de persoana.

| Furnicuta000 a răspuns:

Depinde cat de matur e si cat de mult isi doreste o relatie.
De multe ori dupa relatiile intime incep sa apara sentimente mai puternice

| FreddieM a răspuns:

Depinde de cât ai fost de greu de,, obtinut''. Si daca ți-a si plăcut, bucura-te ca ai avut parte de o seara de neuitat ca cu asta ramai.
Cheers

| anonim_4396 explică (pentru FreddieM):

Pai am fost de 2 ani împreuna și doar o data s- a întâmplat asta

| FreddieM a răspuns (pentru anonim_4396):

Si regreți ca s-a întâmplat?
Cheers

| anonim_4396 explică (pentru FreddieM):

Nu, însă nu știu dacă o cauza a indiferentei ar fi asta, Menționez ca el este plecat in alta țara și a stat mai mult plecat

| LostForForever a răspuns:

Nu te iubește cu adevărat.