| anonim_4396 a întrebat:

Un subiect mai sensibili, dar ce părere aveți de băieții tigani? Nu ma refer la cei cu gel in par si pălării. Ci la cei ce se îmbracă normal. Mai toti zic ca sunt needucati si prost crescuți si hoti etc...de multe ori chiar asa e, dar personal mi se pare ca nu poate fi negat faptul ca sunt frumosi fizic. Adica au ochi mari, negri...Nu stiu, e doar parerea mea.

25 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai innebunit sa zici ca tiganii arata bine sper sa treaca sintomu asta

| Hdhdj a răspuns (pentru mgtow):

Adevarul e că tu arati bine

| mgtow a răspuns (pentru Hdhdj):

Nu stii cine sant, pedegeaba dai cu parerea

| Hdhdj a răspuns (pentru mgtow):

Cred ca stiu ce esti. Invata in primul rand sa scrii corect si apoi sa judeci. Sper sa nu fie nevoie sa iti spun si ce ai scris incorect

| mgtow a răspuns (pentru Hdhdj):

Alt frustrat/a care nu are ocupatie, daca apuci sa doresti sa dai in cap la cineva si ma prinzi pe mine iti rup mainile si ti le bag in fund pana iti ies pe gura, pastele matii de tampit/a

| RAY a răspuns:

Eu am observat ca Romani nu sunt mai de incredere ca tigani desi din partea mea nu sunt diferente, depinde de fiecare individ desigur, cat despre baieti frumosi da sunt cum sunt si fete frumoase, dar fizicul nu inseamna si un caracter bun nu uita asta dar nici invers

| Sofer a răspuns:

Iti plac tigani draga?

Răspuns utilizator avertizat
| MademoiselleCosmina a răspuns:

De parca doar tiganii sunt hoti,romanii nu sunt, asa gandeste lumea.
In orice padure trebuie sa fie si uscaturi.
Am cunoscut si tigani amabili, buni la suflet, harnici si frumosi fizic, nu doar hoti.

| Ana7807820 a răspuns:

Hei!
Il stii pe Abi, baiatul de 18 ani care a devenit faimos peste noapte si care spune despre el ca e tigan si are 8 clase? Ei bine, are un comportament sfidator fata de publicul feminin, insa acest public il adora pe asta pentru ca e bogat si arata bine.
Mie personal imi plac baietii care au unele lucruri in comun cu mine, si nu sunt rasista deloc. Nu toti tiganii sunt rai si analfabeti, cum considera 98% dintre lume.

| Plato a răspuns (pentru Ana7807820):

Arata bine? laughing
Fatalau ala cu stomacu lipit de spate arata bine? Asta ar fi una dintre glume?

| Doru199999 a răspuns (pentru Plato):

Faptul ca ăla ii un fatalau ii clar, dar nici pe tine nu mi te închipui mai masculin... după avatarul tău...

| Plato a răspuns (pentru Doru199999):

Pune-ti imaginatia la lucru. laughing

| SimonaBubu a răspuns:

Tu in loc să urăști țiganii, îi adori? Ce vezi frumoși la țigani? Ca-s maronii zici ca e culoarea...

| Hdhdj a răspuns (pentru SimonaBubu):

Stai linistita Simona. Ca oricum nimeni nu se dădea la tine

| Totenkampf a răspuns:

Și dacă sunt "frumoși fizic" doar după asta te ghidezi? Lași la o parte toate celelalte caracteristici morale pe care tot tu le-ai enumerat doar pentru că ți se par atrăgători? Ăsta-i semn de gândire inferioară și ușor influențabilă de chestii facile...

Și da, pot nega din răsputeri că sunt "frumoși" sau atrăgători, nu sunt nici măcar drăguți. Mai mult iubesc părul blond, ochii albaștri, verzi sau de ce nu, căprui foarte luminat, dar în niciun caz negri... Și oricât de rasist aș părea, sunt doar conservator.

| DianaLavi1 a răspuns (pentru Totenkampf):

Doamne, dar cum poti gândi asa departe? Nu imi aleg sot, discut despre niste trăsături faciale. Iar ce zici tu ca iti plac blonzii...aia se refera la gusturi, nu la a fi sau nu frumos.

| Totenkampf a răspuns (pentru DianaLavi1):

Înseamnă că ai niște gusturi inferioare, ținând cont de faptul că îți batjocorești și umilești originile europene prin simpatizarea unor imigranți asiatici doar pentru că ție ți se pare că au trăsături frumoase.

O viață plină de împliniri îți doresc. Îți sugerez să te muți în New Delhi, pentru a savura din plin "frumusețea" de a sta langa astfel de oameni cu trăsături faciale "frumoase".

| DianaLavi1 a răspuns (pentru Totenkampf):

Da. Dacă zic ca Brad Pit care e american are trăsături faine inseamna ca imi batjocoresc trăsăturile europene. Tu te auzi? Daca zici ca un japonez are nu stiu ce fain, iti bati joc de originile europene. Si la urma urmei, de unde stii ca eu sunt suta la suta cu origini europene? Nu am zis ca vreau iubit tigan sau sot. Am zis de o constatare. De 2 ani sunt voluntara la un ONG pentru copiii abandonați. Unde multi sunt tigani. Învățând un copil tigan sa citească, imi tradez originile

| Totenkampf a răspuns (pentru DianaLavi1):

Habar n-am de ce am intrat în polemici cu tine după ce ai pus întrebarea asta. Te las să te îneci cu iluzii liberaliste ce au distrus Nordul și Vestul, care acum regretă că le-au acceptat vreodată. Din partea mea te poți umili singură în fața sorții până când îți va sosi vremea, deși aș prefera să adopți și tu o gândire mai puțin desacralizată. Partea bună pentru tine e că astfel de "frumusețe" o găsești la fiecare colț, sau mai ales la colțuri, dacă înțelegi la ce fac referință. Be loved!

| Hdhdj a răspuns (pentru Totenkampf):

Oamenii ca tine sunt patetici. Pe lângă faptul că nu aveai tupeul sa spui asta unui tigan in viata reala, mai faci si propaganda politică aici. Oamenii ca tine ar trebui izolați social

| Totenkampf a răspuns (pentru Hdhdj):

Să am tupeu? Nu, eu nu am așa ceva. Să am curaj? Da, aș avea curaj. Tupeul este ceva specific "protipendadei" tale, tagmei tale anti-moraliste și prozaice, aș spune chiar barbară, dar tot aș jigni strămoșii noștri genetici, și spirituali, care aveau un mod de viață cu mult superior celui din secolul 21, și asta "datorită" globalismului.

| Ciprian0106 a răspuns:

Sincer, parerea mea este ca tigan nu consideri pe cineva de culoare. Ci dupa comportament. Zic si eu happy
Unii chiar arata bine

| Cfd85 a răspuns:

Am avut și vom avea mereu boală pe țigani