| anonim_4396 a întrebat:

URGEEENTTT! BUN, deci! Am urmatoarea problema:
Acum 6 zile am avut ultimul act sexual. Ciclul nu mi-a mai venit iar luna trecuta in decembrie am avut pe 19 decembrie cam asa. Am facut luni sau marti un test de sarcina la care mi-a iesit doar o singura liniuta, problema e ca testul de sarcina a fost facut la 3 zile de la contactul sexual. Astazi mi-a curs un pic de sange, era sange curat, dar nu foarte mult. Mentionez ca acum am o infectie urinara, astfel incat am o secretie galben - inchis si miroase urat si ma manca. Acum urmez un tratament cu un antibiotic. Intrebarea mea este : Sunt insarcinata? Sau sangerarea a fost o prevenire dinaintea ciclului menstrual si probabil menstruatia mi-a inatrziat din cauza infectiei si din cauza ca m-am dezvirginat pe 31 decembrie si din cauza asta organismul trece prin diferite schimbari. Va rog sa ma ajutati, sunt terminata psihic.

2 răspunsuri:
| Pozitivciik a răspuns:

Ceva tu ai gresit cu chestia asta sau te-ai grabit sau ai incetinit, asa ca cum vrei tu prima oara sa fie totul ok?
Ea-o mai incet si a sa uiti de aceste lucruri!
Apropo poate iti ofer o consultare la mine acasa! happywinking

Mentionez ca mereu am folosit prezervativul si nu s-a rupt, cred.