| crazyvioletflame a întrebat:

URGENT! Vreau sa ma epilez vara asta cu epilatorul(deoarece crema ma tina doar pentru vreo 2 zile) dar ma doare FOARTE TARE! Spuneti-mi si mie niste,, trucuri" simple ca sa nu ma mai doara.DAU FUNDA PENTRU CELE MAI MULTE SFATURI!

Răspuns Câştigător
| ForeverYoung99 a răspuns:

Daca te doare cu aparatul poti incerca sa te epilezi la un salon cu ceara! Dar daca tu tii sa te epilezi cu epilatorul, atunci trebuie doar sa incerci de mai multe ori si apoi pielea ta se va obisnui. eu asa am facut si merge, acum nu simt nimic happy Trebuie sa ai putina rabdare. sper ca ti-am fost de folos. Fundapuppy dog eyes?