| anonim_4396 a întrebat:

Vă mulțumesc cei care mi-au răspuns la întrebarea despre un băiat…acum am o altă întrebare:
Am aflat de cine îi place de fapt...e o altă prietenă de-a mea dar respectiva prietenă nu-l place!
Așa că…azi acel băiat a pus un băiat să o pună pe o fată să o intrebe pe acea prietena dacă îl place și ea a zis că nu...așa că a fost supărat cum am fost și eu atunci supărată când am aflat că nu mă place…am vrut să merg la el să îl fac să se simtă mai bine…ce credeți…credeți că altădată când se mai întâmplă să fie așa…ar trebui să mă duc să-l consolez că mie îmi place foarte foarte forte x1.000.000 mult!

4 răspunsuri:
| Melissa_5072 a răspuns:

E posibil sa il faci sa se simta prost daca mergi sa il consolezi, avand in vedere ca si tu ai fost in situatia lui, si el a fost motivul. Consolatul e mai mult o chestie de prietenie. Daca ai de gand sa fii tu persoana pe al carui umar sa il lasi sa planga, ai grija sa nu te incadreze in categoria prieteni si sa ramana asa.

| anonim_4396 explică (pentru Melissa_5072):

Ăsta chiar e un răspuns bun!

| minho a răspuns:

Pai ai putea face asta cine stie poate te va placea totul este posibil, dar daca te hotarasti sa faci asta sa ai multa rabdare pentru ca el nu se3 va indragosti de tine intr-o zi. Acorda-i timp, cine stie poate va reusi sa te iubeasca.Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru minho):

Știu…nu o să mă placă într-o zi!
Mulțumesc pentru răspuns!