| SunshineSunrise a întrebat:

Va rog, ajuta-ti-ma! Ieri la pranz mama a plecat de acasa si am ramas cu tata. Mai spre seara eram la mine in sufragerie si ma uitam la TV si a venit sa imi faca scandal ( chiar nu stiu din ce motiv ) si dintr-o data a urlat cat a putut el de tare si mi-a pus un batic negru de jur imprejurul gatului si m-a strans vreo 2, 3 minute si in timp ce plangeam spunea,, i-am spus m*-tii sa avorteze, rasa ta de copil" crying eu incercam sa ii spun sa-mi dea drumul dar ma stransese prea tare de gat si nu puteam. In final imi da drumu si de frica m-am bagat in pat la somn ( asta pe la 1 dimineata, chiar acum 9 ore ) Dimineata dupa ce m-am trezit a zis sa nu ii spun mamei ca pur si simplu ma omoara daca afla. Ce fac? crying mi-e frica rauuu si mama se intoarce de abia luni seara. Am uitat sa va spun ca m-am dus in fata oglinzii si am si in momentul de fata pe obraji pete rosii, cheaguri de sange. crying 1. Ce sa fac cu tata? crying Mi-e frica rau!
2. In cat timp dispar cheagurile astea de sange de pe obraji?
P.S: Am 16 ani. Va rog fara misto, daca va vine sa faceti misto tineti in voi sad
Dau funda!

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O suni pe maica ta si ii spui ca taica tu vrea sa te omoare, suni la politie si ii spui ca taica tu vrea sa te omoare, suni la protectia copilului si spui ca taica tu vrea sa te omoare.

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru SunshineSunrise):

Zici sa ai sunat la salvare si nu a venit nimeni... asta nu o cred.
repet ce am scris mai sus.

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate te a batut ca te a prins cu piercing urile alea de intrebari acum ceva timp. Daca ai fost in stare sa iti pui piercing uri singurica esti in stare si sa dai un telefon maicatii

Răspuns utilizator avertizat
| ywar a răspuns:

Daca nu esti troll, suna la 112 si fa-i plangere. Se numeste tentativa de omor. Ia-ti certificat medico- legal.

Răspuns utilizator avertizat
| christall a răspuns:

Anunt-pe mama ta si ramai la o ruda sau la o prietena pana vine mama ta si spune-i tot ce ti-a facut. Mama ta nu trebuie sa-l apere, asta e un abuz impotriva unui minor. Fa-ti niste poze, cu urmele pe care le ai.

| Acras a răspuns:

Simplu certificat medico-legal agresivitate cu tenta de omor asupra unui minor va fi decazut din drepturile parintesti i se va da ordin de restrictie, i se va face dosar penal va fi evaluat psihiatric iar apoi poate sa i se dea si puscarie cu suspendare

| Acras a răspuns:

Fatahai ti-am citit toate intrebarile si am ajuns la concluzia ca tu ai niste probleme grave de personalitate apoi mai e si problema ca iti si place sa inventezi lucruri adica na ce pretentii la 16 ani, da la ce ai scris tu pe aici sa imi bag piciorul eu daca eram tactu nu mai dadeam drumul la esarfa aia...adica tu esti buna de dus la un centru de asta pentru copii cu probleme unde vei fi tinuta sub o supravegere stricta si vei invata sa te supui regulilor societatii in care locuiesti, altfel sincer eu nu vad un rezultat pozitiv in ceea ce te priveste