| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Pisica mea de aproximativ 6 luni care este fata a cazut de la etajul 3Din fericire inca traieste dar imi e foarte mila de ea cand o mangai se ridica pe labute si face urat.Va rog spuneti-mi cum sa o ajut. Acum s-a ridicat si s-a ascuns in dulap ce inseamna asta va rog raspundeti-mi du funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca s-a intamplat fix azi, e normal sa reactioneze asa. Poate s-a taiat la vreo pernuta. Daca se comporta asa mai mult de doua zile trebuie sa o duci la veterinar. E posibil sa fie ceva mai grav. Ele se ascund cand sunt vulnerabile.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca ti-e mila de ea, atunci du-o la un medic.

| Chihaialexs a răspuns (pentru neutrino):

Ideea este ca atunci cand incerc sa o misc incepe sa faca urat si am citit ca ar trebui sa o las sa se odihneasca si sa nu o deranjez.

| neutrino a răspuns (pentru Chihaialexs):

Cam asa este, dar daca mai are ceva in plus?

| Nemessys a răspuns:

Si de aia exista medici veterinari...