| ver0 a întrebat:

Va rog foarte repede cu comentarii, intru in depresie, de la un timp ma simt singur..cand ajung acasa de la antrenament,stau acasa si doar stau, ma joc pe calculator si ma tot gandesc de ce sunt asa de singur, cateodata imi vine sa lacrimez ( singur - nu ma refer ca am nevoie de o prietena )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună,
Este normal să ne simțim așa din când in când. Poți să incerci să ieși mai mult cu prieteni, să stai cu familia să faci lucruri care îți fac plăcere. Eventual, poți vorbi cu prietenii tăi sau cu familia despre asta.
Poți citi si aici mai multe
http://www.eva.ro/......15692.html
Sper că te am ajutat și sper să treci peste această perioadă.