| OmuPajanjen a întrebat:

VA rog,nu sunt nebun, dar:bunica mea a murit acum ceva timp.Am trait impreuna cu ea 11 ani intregi.Intrebarea e:ma simt ciudat,de exemplu,azi stateam cu verisoara mea la calculator iar televizorul e in partea stanga a noastra iar usa in spate,in acel moment m-am intors spre verisoara mea si in reflectia usii era usa care parea ca i se misca,clanta! Iar ieri seara nu puteam dormi,dar dimineata am simtit ca seara am vorbit cu mamaia mea! Stiu ca e mamaia mea,dar totusi! Ma rog, ce vreau sa aflu e ca inca nu a implinit 40 de zile,si practic ar fi trebuit sa ii simt prezenta dar nu e asa.P.S.:ea a murit la spital! Va rog, raspunsuri serioase!

6 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Se poate intampla sa ai inca impresia ca mai este cu tine. Poate ca te-ai obisnuit inca cu faptul ca ea nu mai este cu tine. dar in niciun caz nu te gandi la fantome sau alte chestii. happy

| Matt24 a răspuns:

Poate iti inchipui sau poate nu.Incearca sa o intrebi ceva cand simti prezenta sau sa o rogi sa-ti dea un semn.

| OmuPajanjen explică (pentru Matt24):

Am incercat, dar asta e problema, nu prea ii simt prezenta, simt mai mult o forta diabolica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucrurile astea se petrec doar în imaginația ta.

| Charice a răspuns:

Cred ca asta e doar imaginatia ta happy a fost un soc pentru tine pierderea bunici si din cauza asta ai impresiile astea si eu am fost cam la fel cand a decedat bunica mea o sa-ti treaca stai lin happy

| OmuPajanjen explică:

Nu se petrec in imaginatia mea! Serios!