| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat sa confundati vreodata un baiat cu o fata? mie mi s-a intamplat asta laughing i-am am vazut decat profilul in poza si parul lung lung. am crezut ca e o fata urata, apoi mi-am dat seama ca e un baiat

7 răspunsuri:
| oblivion95 a răspuns:

Deci esti o ratata care crede ca baietii nu au voie sa poarte pleata?

| ThePoet a răspuns:

Da, normal ca ni s-a intamplat la majoritatea. De aia exista hermafroditi.

| greyhound a răspuns:

Pai mi s-a intamplat de cateva ori si in realitate

| secretdiscret00 a răspuns:

Nu nu am spus asa ceva am spus ca era un urat cu par lung. si nu vorbeam despre tine asa ca nu stiu de ce te deranjeaza.

| secretdiscret00 a răspuns:

Tu esti o/un ratat,(a) frustrat (a)

| oblivion95 a răspuns (pentru secretdiscret00):

Aww :* ma bucur ca ti-ai dat seama, inteligento

| secretdiscret00 a răspuns:

Iar eu ma bucur ca recunosti