| Alex_1450 a întrebat:

Voi ati vazut oameni smecheri si rai, sau copii?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Buni, rai, prosti, destepti, conformisti, increzatori dar ca valoarea pe care o are cel cinstit nu se compara nimeni doar cei care ii sunt la acelasi nivel merita apreciati.

| JustMusic a răspuns:

Da, am vazut si acest tip de oameni vor exista mereu chiar daca afiseaza o fata nevinovata.

| Xpert a răspuns:

Astia sunt peste tot! Exista tot felul de natii de oameni dar din nici o zona nu lipsesc cei mentionati de tine!

| Alex_1450 explică (pentru Xpert):

Ce id-u ai Xpert, sa mai vorbim?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, foarte multi, din păcate. Alex, mai trebuia sa adaugi o intrebare: oare ce metode am putea găsi sa-i facem mai buni, mai corecti, mai... oameni?

| Alex_1450 explică (pentru floresdemayo):

Da, raspunede-mi si la intrebarea asta floresdemayo

| floresdemayo a răspuns (pentru Alex_1450):

Nu există un răspuns mai bun ca ăsta:
http://talentirosit.ro/om-bun-vs-om-rau/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh da! Genul asta de persoane..cum sa zic.e plin pamantul de "smecheri".Dar n-ai ce sa le faci...prostii tot prosti raman si nu cred ca vor disparea niciodata...sau ma rog nu neaparat ei sa dipara macar prostia din ei.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prea preocupata de viata mea ca sa am timp sa o observ si pe-a altcuiva.

| madamme a răspuns:

Copiii iau caracterul adultilor deci fara adulti smecheri nu o sa vezi copii smecheri.

| AndSim a răspuns:

In orice tara de pe pamantu asta exista si un - care afecteaza +`ul, dar. in unele - este mai mare in altele +`ul face fata si resuseste sa se dezvolte mai civilizat decat aceasta Romanie ( Daca e corect spus. )