| matiutalorenaa a întrebat:

Voi ce carieră vreți să urmați? Aș vrea să o văd pe cea mai interesantă.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stewardeza,procuroare(ador sa acuz criminalii), arhitecta etc

9 răspunsuri:
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Psihologie :X

| deea89 a răspuns:

Mie imi place sa calatoresc.Dac nu ma inscriam la facultate.as fi vrut sa ma fac stewardeza sau ghid turistic :d

| IDA08 a răspuns:

Arhitecturaaa! big grin Dar tu?

| XSecretLov3X a răspuns:

Eu as vrea sa dau la drept:X:X:X

| Timberland a răspuns:

Cowboy Spatial

| LeM a răspuns:

Farmacistbig grinsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe si ceva realist pentru mine ar fi sa fiu coafeza.pe urma meke-up si abia apoi dizainer vestimentarlaughing dar bine inteles coafeza pe trimul loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GOeW1_R4MTs asta e ceva, sunt doar versurile în engleză dar melodia nu exista în engleză...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sorry pentru postarea precedentă, pur şi simplu aveam mai multe tab-uri deschise şi n-am fost atent...

mă gandeam la o carieră militară...