| DeNyyy a întrebat:

Voi ce premii ati luat in clasa a V-a?

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu am luat. Am fost unul din cei mai slabi elevi din clasa in acel an.

| fluturas a răspuns:

Premiul I
cu media 10

| Cσσкiє a răspuns:

2, cu 9. 28. Da, ştiu, foarte slab. Anul ăsta cam 9. 50, premiul I.

| Klara a răspuns:

In a V-a am avut media 10. Cu timpul, m-am prostit.

| DeNyyy explică:

Pai eu inca sunt in clasa a Va...

| mirunaioana a răspuns:

Eu am luat premiul al-III-lea cu media 9. 78. Puteam sa iau mai mult dar e bine si asa. Tu ce premiu ai luat?

| Smile_5509 a răspuns:

Eu am luat premiul III cu 9, 60. Tu?

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Am luat premiul de excelenta love struck Si am avut 9, 83 blushing

Tu?

| Brianariri a răspuns:

Premiul II cu 9. 25 iar acum in clasa aVI-a Premiul I cu 9. 84.

| anducu a răspuns:

Eu am luat 2sad am avut 9, 95crying

| Millanteria a răspuns:

Premiul de excelenta!(media generala 10)

| laura3 a răspuns:

Eu am luat premiul al-||-lea cu media 9. 82
Anul asta cred ca o sa iau primiu | pentru ca am o medie mai mare
Tu? :X

| piroo a răspuns:

Nici unu. laughing 8, 63, nu am avut ce sa iau nici macar mentiune =)
Tu cam cat iei?

| Morenastyle a răspuns:

Eu sunt clasa a V si am avut media generala pe semestrul I 9, 28. pe semestrul asta o sa am media mai mica sunt 100% sigura. sa vad ce medie o sa imi iasa si pe semestrul II

| Morenastyle a răspuns:

Am termina a 5-a:p.

am luat premiul 2 cu media 9. 25

| AndreeaDee a răspuns:

Premiul III cu media 9, 21 big grin tu?smug