| EuTeAjutÎnPermanenta a întrebat:

Voi ce spuneti?! ca sa aleg tableta sau laptop? de ce tableta sau de ce laptop. Argumentati! funda cel mai bun raspuns si restul voturi. MULTUMESC mult!

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiie a răspuns:

Depinde.In laptop poti sa faci mai multe chestii, poti sa bagi CD-uri si este bun ca este si portabil, insa tableta este si ea portabila, are wifi si mai multe chestii doar ca nu poti sa bagi CD-uri si trebuie sa ai si mare grija cu ecranul.Deci eu iti recomand laptop.
Funda?:*

1 răspuns: