| LDCCristi a întrebat:

Voi credeti in reincarnari?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred

| DeeaCrissTina a răspuns:

Sincer, eu nu cred in asa ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai exita o gramada si una de teorii si alte chestii de rahat, dar, lasand la o parte asta, eu chiar cred. big grin

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Da, nu stiu de ce, dar da... dc nu putem avea si o viata anterioara... nu? laughing cred si in masina timpilui dc nu?

| ChemicalThunder a răspuns:

Tu crezi? big grin

| redgirl19 a răspuns:

Sincer, eu cred. Adica, nu ne mai amintim viata pe care am trait-o, si poate aratam altfel atunci. Mereu cand imi pun intrebarea aceasta,, cum va fi cand nu voi mai fi,, ma gandesc mereu ca exista reincarnarea.