| anonim_4396 a întrebat:

Voi de la ce varsta ati inceput sa va epilati acolo jos? Eu inca nu si nu stiu cum sa incep, tot citesc si nimic nu e bun...mda.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Eu unul de nu prea mult timp ca imi era frica de iritatie,dar consider ca e un lucru igienic, mare grija sa nu te tai ca e periculos, taie si tu ce e mai mare sa nu transpiri ca e aiurea, pe testicule eu nu recomand sa te epilezi e foarte vascularizata zona aia, doar in jurul penisului ce e mai mare apoi cu nivea anti iritatie

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Pai de asta zic...ma gandesc sa imi cumpar un epilator, dar ma intreb ce o sa zic parinti ce fac cu el acolo, o sa ma simt ciudaaat.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://www.farmec.ro/produse/corp/crema-depilatoare-men-609.html
eu de asta am dat ieri, ca si eu sunt curios de ceva bun

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Deci nu ai testat-o inca, nu?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,nici nu stiu daca am sa incerc, ca am citit ca e buna daca ai par putin, desi nu e chiar ce scrie acolo, dar repet daca te faci acolo in apropiere e ok

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Mi-e frica sa ma nu tai chiar si in apropiere laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu grija si nu cu ala de un 1 leu

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Exista la un 1 leu? :/
Am dat 17 lei pe ele, si nu taie asa usor, chiar daca apas mai tare pe el, iti dai seama ca nu am incercat acolo.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Adica taie, dar nu ma tai eu laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar sub burtica atat, testicule sa nu incerci

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nici gaand laughing

19 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca baiat, nici nu trebuie sa te epilezi, asta este o moda aparuta de la gay, pe care au adoptat-o si altii, dar 95% din lume, nu se epileaza la pubis.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Dar totusi, creste, creste, transpiri cateodata (nu in cazul meu)...
Macar un pic taiat din el laughing
AI ceva cu persoanele LGBT? Pot exista si oameni prosti fara sa fie LGBT, exemple fara numar.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am nimic cu LGBT, dimpotriva, am colegi si colege de munca care sunt si ma impac foarte bine cu ei, ii apreciez...
Doar am spus ca, moda a fost lansata de cei gay.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Apa si sapunul rezolva "cauza", iar pudra mentolata completeaza necesarul de igiena si comfort

| peperonies a răspuns:

7-8 ani.

| FaraNumePls a răspuns:

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Pubertatea are si parti bune si parti rele! Cand vine vorba de par, totul e in ceata! Este important sa efectuezi epilarea atunci cand parul are o inaltime si o desime mai mare, epilarea acestuia cand e scurt poate provoaca iritare si sangerare! Nu iti stiu varsta dar iti pot recomanda sa te epilezi de la 15-16 ani, in functie de cele spuse mai sus! Meriti" a doua sansa"

| anonim_4396 explică (pentru FoxyM):

La varsta aia ziceam si eu, oricum acum nu fac nimic...da logic.
Mersi happy

| FoxyM a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere! Sper ca te-am ajutat!