| anonim_4396 a întrebat:

Voi faceti rugaciunile de seara impreuna cu parintii?

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Da. Dar fara parinti. Fiecare individual. Se spune ca prin rugaciune, printre altele, organismul se incarca cu energie. Pa!

| whatevernvm a răspuns:

Eu nu merg niciodata la biserica si vorbesti de rugaciuni zilnice?laughing)

| ionelis12 a răspuns:

Buna! Eu imi fac rugagiunea singura deoarece am invatat la Religie ca u cand te rogi singur ar insemna sa vb cu Dumnezeu,sa comunici cu Acesta, deoarece tot atunci te poti descarca si poti spune lui Dumnezeu ce iti doresti u foarte mult deoarece Dumnezeu se ocupa de toti si ne indipleneste dorintele, pentru ca noi toti suntem Fii Lui. Sper sa iti fie de folos raspunsul meu!

| TheCritic a răspuns:

Da, dar nu seara ci cand vrem sa ii multumim pentru ceva, sa ii cerem ceva sau sa ne rugam pentru cineva, deci ceva care are legatura cu toti 4, ne rugam impreuna insa altfel, fiecare se roaga individual.