| virusxxx112 a întrebat:

Vreau niste gluma da sa nu le mai stie nimeni pentru ca mie imi place sa intorc vorba la prof si sa fac colegii sa rada si nah daca tot incepe scoala sa ma pregatesc.

Răspuns Câştigător
| izabelageorgiana a răspuns:

Incearc-o pe asta: daca profesorul te scoate la tabla si te pune sa-i zici ce ai invatat tu ii spui ca nu vrei sa-i strici ora, ca tu ai invatat toata cartea si trebuie sa stai 5-6 ore sa-i zici totul. Iar daca te pune sa-i zici doar o parte tu-i spui : Totul sau nimic. Alegeti. Nu-mi puteti da nota mica pentru o alegere pe care o faceti dumneavoastra.

4 răspunsuri:
| FataTPUpunctRo a răspuns:

De exlaughing:Zice profu'(Profa ) la geografie sau la ce s`o mai nimeri:
Profa: Pământul are mai multe paturi protectoare
Tu: Da doamna, si eu ma invelesc cu multe paturilaughing

| AndreiGabi a răspuns:

Vrei gluma varsata sau la pachet?hee heeGasesti singur omule, in functie de situatie...

| Ioaaaaa a răspuns:

Http://www.bancuri.net/bancuri/?c=45 : Scoala
http://www.bancuri.net/bancuri/?c=45
In partea dreapta este pe categorii. alege tu.

Răspuns utilizator avertizat